11d
11d
ESeMNYeK

Sasojjtok mg a csetet plussssz 
a ztletekeT. + lehet szavazni
Addigis nzztek Kolost:
http://www.youtube.com/watch?v=pGjPa4xl9fY

Ne feledd - holnap is suli! ;) - NYD?!

Mr csak rohadt kevs(vagy kevesebb) nap s reccsgi!
kb 13 ht van mg a tenvblll de melyikbl...

A honlap feltlts alatt ll!! :) <- hazudik!
Tesznk fel j kpeket, videkat, stb.
Vrjuk az pt jelleg kritikt + cucmkokat, amiket feltegynk

 

(jra l a cset, a frum meg eddig is lt... lehet aktvkodni aki csak akar...)
U.i.: Csak Szani meg Koli csajai (s pasijai) kmljenek

 
MeN
 
BeJeLeNTKeZS
Felhasznlnv:

Jelsz:
SgSg
Regisztrci
Elfelejtettem a jelszt
 

Versek

Flrin Fanni versei
Szniel dm versei
Krmn Kolos versei
Kovcs Attila versei
Szeles Pter versei

 
az osztly kultikus kedvence
szerb busz
SZMLL
Induls: 2005-02-12
 
 
gportal.hu/portal/10d/image/Pick.GIF">  
A legjobb auts portl...
Frum
Frumok : ITT mirl beszlhettek? AKRMIRL : Ide vrom az tleteket Frumok: 
Tmaindt hozzszls
n.a.

2005.02.13. 20:34 -
Vrhatod!

[107-88] [87-68] [67-48] [47-28] [27-8] [7-1]

Sadista Elzmny | 2005.02.18. 20:39 - #47

elg nehzkesen megy a lap! a hozzszlsokat akadozva viszi (a kpekehez nem mindig tudok berni)

n.a. Elzmny | 2005.02.18. 20:35 - #46

Az osztlykp tetejbl kellett volna tbbet levgni, nem pedig az aljbl!

n.a. Elzmny | 2005.02.18. 20:07 - #45

TDMM: Most a szegedi Tmrkny Istvn Gimnzium,Mvszeti Szakkzpiskola s Kollgium 10.d osztlynak a honlapjra nyitottl be, mint Sfrny a filtz ajtajn. Ha nem ismernd az osztlyt, akkor megnzheted, mert ott figyel a lap tetejn,ha pedig ismered akkor a legjobb helyen jrsz! 

 

 

Ezt is kijavtottam, krem fltenni!!


SCG Elzmny | 2005.02.18. 20:01 - #44

Ezt nem rakom fel gy mert hiba van benne ugyanis Mvszeti Szakkzpiskola.

n.a. Elzmny | 2005.02.18. 17:06 - #43

TDMM: Most a szegedi Tmrkny Istvn Gimnzium, Szakkzpiskola s Kollgium 10.d osztlynak a honlapjra nyitottl be, mint Sfrny a filtz ajtajn. Ha nem ismernd az osztlyt, akkor megnzheted, mert ott figyel a lap tetejn,ha pedig ismered akkor a legjobb helyen jrsz! 

 

 

Ezt is kijavtottam, krem fltenni!!


n.a. Elzmny | 2005.02.18. 16:52 - #42

Szilit akarja llamfnek az MSZP pcsi szervezete

Magyarorszgnak olyan kztrsasgi elnkre van szksge, aki higgadt, nyugodt szemlyisg, minden politikai irnyzattal megtallja a hangot, s megfelelen kpviseli hazjt nemzetkzi szintren is. Szili ilyen szemlyisg. Juhsz Istvn beszmolt arrl, hogy a javaslat "alulrl jv kezdemnyezs", a pcsi szervezet a tmban nem egyeztetett a prt vezetsvel, tjkoztatta ugyanakkor Szilit, aki "nem zrkzott el" a jellstl.


n.a. Elzmny | 2005.02.18. 16:46 - #41

n ugyanis most is bmbltetem a zent a gprl, s idegest, hogy llandan ki kell kapcsolni a muzsikt!!

Adrijenn Elzmny | 2005.02.18. 16:45 - #40

a zenvel nincs baj, csak annyi, hogy nem lehet kikapcsolni... :)

SCG Elzmny | 2005.02.18. 16:34 - #39

Nem tudom mi bajod van a zenvel Eddig msok nem panaszkottak.


n.a. Elzmny | 2005.02.18. 16:31 - #38

Legalbb alaprtelmezsben legyen kikapcsolva az a kibasszott cigny-zene!!


n.a. Elzmny | 2005.02.18. 16:22 - #37

Vdd m' le eszt' a cigny' muzsikt drga egyetlen aran' bartom! UckUckUckUckUckUckUckUckUck

UckUckUckUckUckUckUckUckUck

UckUckUckUckUckUckUckUckUck

UckUckUckUckUck


SCG Elzmny | 2005.02.18. 15:04 - #36

NEM


n.a. Elzmny | 2005.02.17. 21:16 - #35

"ITT szoktam llandan elverni kolbszt"

 

Eme link javtst khhrjk mlyen tisztelt Modertor r!!!


n.a. Elzmny | 2005.02.17. 18:59 - #34

gondoltuk....

s azt amit du. rtam, megvalsthat???


SCG Elzmny | 2005.02.17. 18:58 - #33

Kicserltem az aranykpseket.

A trgr szavakat meg nem n moderlom ki s nem is tudom irnytani.


n.a. Elzmny | 2005.02.17. 18:37 - #32

Bazd meg Kolos te kis ***, gyere mr abba a ***a csetbe, a picsba mr! a ***om kivan m'!

n.a. Elzmny | 2005.02.17. 18:21 - #31

rjunk annyi kromkodst amennyi a csvn kifr!!

( helyesen,hogy lssuk mi tilos s mell helytelenl, mert azt nem trli s fel tudjuk gy idzni!!)


n.a. Elzmny | 2005.02.17. 18:17 - #30

Baszd meg, mg picszni is lehet! Azt a ***a, milyen szar a netem!

n.a. Elzmny | 2005.02.17. 18:14 - #29

Konzekvencia ezt, hogy baszd meg nemtom, hogy a picsba kerlhetett fl ***om!

n.a. Elzmny | 2005.02.17. 18:12 - #28

M moderlja ki a honlap a csnya szavakat baszd meg te kis vizipls ***!!

(nem srtsnek sznom, csak rdekel, hogy mik vannak tiltlistn!!)


[107-88] [87-68] [67-48] [47-28] [27-8] [7-1]

 
SZaVaZS
Tegynk fel j infkat a volt osztlytrsakrl?

Jajajaja.
Lfaszt.
Szavazs llsa
Lezrt szavazsok
 
AZ osztly
 
ID
 
RDio, TV
 
NaPTR
2026. Jnius
HKSCPSV
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
<<   >>
 
Tig-global
 

farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom    *****    AGICAKÖNYVTÁRA - KÖNYVEK, KÖNYVEK, ÉS KÖNYVEK - ÁGICAKÖNYVTÁRA